Smedjebackens kommun, till startsida
Du är här:

Kontakter i bolagen

Smedjebacken Energi AB

VD

Cia Ferner Kny

VD

0240 - 66 06 09

070 - 269 11 75

cia.ferner@seab.smedjebacken.se

Ekonomi

Bibbi Nylander

Controller

0240 - 66 06 02

bibbi.nylander@smedjebacken.se

Fjärrvärme

Lars Engberg

Fjärrvärmechef

0240 - 66 06 23

lars.engberg@seab.smedjebacken.se

Teknik

Jan Bergman

Chef

0240 - 66 06 67

jan.bergman@seab.smedjebacken.se

Stadsnät

Jan Nordqvist

Chef

0240 - 66 06 68

jan.nordkvist@seab.smedjebacken.se





 

 

Smedjebacken Energi Nät AB

Elnät

Thomas Björnhager

Elnätschef

0240 - 66 06 82

thomas.bjornhager@seab.smedjebacken.se






Styrelsen för bolagen

Ordförande

Ingemar Hellström

070 - 622 98 46

0240 - 66 05 05

ingemar.hellstrom@smedjebacken.se

Vice ordförande

Calle Morgården

073 - 505 04 43

072 - 254 65 29


calle.morgarden@edu.smedjebacken.se

Ledamot

Hans Jansson

070 - 733 40 37


janssonhans@spray.com

Ledamot

Rågher Thelin

073 - 701 33 23


ragher.thelin@smedjebacken.se

Ledamot

Pia Johansson

076 - 375 45 85


info@viila.se

Ledamot

Jan Tholerus

070 - 658 44 31


jan.tholerus@hemshyttan.se

Ledamot

Birgitta Ericsson Granqvist

070 - 571 92 36


birgitta.granqvist@hotmail.com







Arbetstagarrepresentanter

Svenska Elektrikerförbundet, SEF

Mattias Johansson

60674

 

mattias.johansson@seab.smedjebacken.se






 

E-posta till personal så här: fornamn.efternamn@seab.smedjebacken.se

Sidan senast uppdaterad: 2020-01-20
Webbredaktör: Marie Wennerström